• Workshop
    Me Map
    Tarih - Saat
    14 Eylül 2017 - 10:30 - 11:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Tansu Mehmet
    Düzenleyen
    Ayşegül GEZİKOL ve Egzersiz Danışmanlar Platformu(EGDAP)
  • Showtime
    Jumping Fitness
    Tarih - Saat
    14 Eylül 2017 - 11:00 - 11:30
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Berhan Çetinkaya-Master; Müge Kısaalioğlu-Instructor; İrina chernova Gençeroğlu-Instructor; Efe Çelebi- Instructor; Şenol Yakupoglu- Instructor; Emine Yıkar- Instructor
    Düzenleyen
    Jumping Fitness Turkey
  • Showtime
    Tour de France Free Motion by İnterspor
    Tarih - Saat
    14 Eylül 2017 - 11:30 - 11:50
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    MS. Mustafa SAVAŞAN
    Düzenleyen
    İnterSpor
  • Workshop
    Medical Fitness
    Tarih - Saat
    14 Eylül 2017 - 11:30 - 12:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Murat BİÇER
    Düzenleyen
    Finspor
  • Showtime
    Tour de France Free Motion by İnterspor
    Tarih - Saat
    14 Eylül 2017 - 12:30 - 12:50
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    MS. Mustafa SAVAŞAN
    Düzenleyen
    İnterSpor
  • Workshop
    Gymstick
    Tarih - Saat
    14 Eylül 2017 - 12:30 - 13:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Jesus Manuel Ilvarez
    Düzenleyen
    Finspor
  • Showtime
    Bodyweight Training
    Tarih - Saat
    14 Eylül 2017 - 13:00 - 13:30
    Salon
    3.Salon
    Yöneten
    Serkan YİMSEL
    Düzenleyen
    Ayşegül GEZİKOL ve Egzersiz Danışmanlar Platformu(EGDAP)
  • Seminer
    Dünya'da ve Türkiye'de Fitness ve Gelişim Süreci
    Tarih - Saat
    14 Eylül 2017 - 13:30 - 14:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Emrah SİRKECİOĞLU
    Düzenleyen
    Türkiye Vücut Geliştirme Federasyonu
  • Showtime
    Zumba Turkish Delight
    Tarih - Saat
    14 Eylül 2017 - 14:00 - 14:30
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Didem ZEYBEK
  • Showtime
    Animal Flow®
    Tarih - Saat
    14 Eylül 2017 - 14:30 - 15:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Mine MELEK&Can TUNCER
  • Showtime
    Functional Choreo
    Tarih - Saat
    14 Eylül 2017 - 15:00 - 15:30
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Çetin ATAMAN
  • Workshop
    Pliometrik
    Tarih - Saat
    14 Eylül 2017 - 15:30 - 16:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Emrah SİRKECİOĞLU
    Düzenleyen
    Ayşegül GEZİKOL ve Egzersiz Danışmanlar Platformu(EGDAP)
  • Showtime
    Matrix Cardio Challenge
    Tarih - Saat
    14 Eylül 2017 - 15:30 - 15:50
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Kenneth Mose ve Team Matrix
    Düzenleyen
    Ender Spor
  • Seminer
    Yeryüzü Güncesi Fotoğraf Gösterisi ve Söyleşisi
    Tarih - Saat
    14 Eylül 2017 - 16:30 - 17:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Nasuk MAHRUKİ
  • Seminer
    Başarı Psikolojisi
    Tarih - Saat
    14 Eylül 2017 - 17:30 - 18:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Turgay BİÇER
    Düzenleyen
    Egezersiz ve Spor Psikoloji Derneği
  • Showtime
    Zumba Turkish Delight
    Tarih - Saat
    14 Eylül 2017 - 18:00 - 18:30
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Didem ZEYBEK
  • Lansman
    Türkiye Karate Federasyonu
    Tarih - Saat
    14-15-16-17 Eylül 2017 - 10:00 - 20:00
    Salon
    11.Salon
  • Lansman
    Türkiye Masa Tenisi Federasyonu
    Tarih - Saat
    14-15-16-17 Eylül 2017 - 10:00 - 20:00
    Salon
    3.Salon
  • Lansman
    Türkiye Atletizm Federasyonu
    Tarih - Saat
    14-15-16-17 Eylül 2017 - 10:00 - 20:00
    Salon
    3.Salon
  • Turnuva
    Bayanlar 3 Bant Bilardo Turnuvası
    Tarih - Saat
    14-15-16-17 Eylül 2017 - 10:00 - 20:00
    Salon
    3.Salon
    Düzenleyen
    Türkiye Bilardo Federasyonu
  • Turnuva
    Marmara Kulüpler Kickboks Turnuvası
    Tarih - Saat
    14-15-16-17 Eylül 2017 - 10:00 - 20:00
    Salon
    11.Salon
    Düzenleyen
    Türkiye Kickboks Federasyonu
  • Yarışma
    Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası Elemeleri
    Tarih - Saat
    14-15-16-17 Eylül 2017 - 10:00 - 20:00
    Salon
    14.Salon
    Düzenleyen
    Türkiye Vücut Geliştirme ve Bilek Güreşi Federasyonu
  • Workshop
    Stott Pilates
    Tarih - Saat
    15 Eylül 2017 - 10:30 - 11:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Canan TEKİNEL ve Ekibi
    Düzenleyen
    Finspor
  • Showtime
    Jumping Fitness
    Tarih - Saat
    15 Eylül 2017 - 11:00 - 11:30
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Berhan Çetinkaya-Master; Müge Kısaalioğlu-Instructor; İrina chernova Gençeroğlu-Instructor; Efe Çelebi- Instructor; Şenol Yakupoglu- Instructor; Emine Yıkar- Instructor
    Düzenleyen
    Jumping Fitness Turkey
  • Showtime
    Tour de France Free Motion by İnterspor
    Tarih - Saat
    15 Eylül 2017 - 11:30 - 11:50
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    MS. Mustafa SAVAŞAN
    Düzenleyen
    İnterSpor
  • Seminer
    "Balsamikli Çileğin Gerginliği" Stres ve Nefes
    Tarih - Saat
    15 Eylül 2017 - 11:30 - 11:50
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Cengiz UZUN
  • Showtime
    Functional Step
    Tarih - Saat
    15 Eylül 2017 - 12:00 - 12:30
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Çetin ATAMAN
  • Showtime
    Tour de France Free Motion by İnterspor
    Tarih - Saat
    15 Eylül 2017 - 12:30 - 12:50
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    MS. Mustafa SAVAŞAN
    Düzenleyen
    İnterSpor
  • Workshop
    Gymstick
    Tarih - Saat
    15 Eylül 2017 - 12:30 - 13:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Jesus Manuel Ilvarez
    Düzenleyen
    Finspor
  • Showtime
    Amy Bootcamp
    Tarih - Saat
    15 Eylül 2017 - 13:00 - 13:30
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Emre YILMAZSOY
    Düzenleyen
    Tadı Fit
  • Seminer
    Beden Formu ve Sosyal Statü İlişkisi
    Tarih - Saat
    15 Eylül 2017 - 13:30 - 14:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Orhan TEZİŞÇİ
    Düzenleyen
    Türkiye Vücut Geliştirme ve Bilek Güreşi Federasyonu
  • Showtime
    Zumba Turkish Delight
    Tarih - Saat
    15 Eylül 2017 - 14:00 - 14:30
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Didem ZEYBEK
  • Workshop
    Stott Pilates
    Tarih - Saat
    15 Eylül 2017 - 14:30 - 15:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Canan TEKİNEL ve Ekibi
    Düzenleyen
    Finspor
  • Workshop
    WarmUp
    Tarih - Saat
    15 Eylül 2017 - 15:30 - 16:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Serkan YİMSEL
    Düzenleyen
    Ayşegül GEZİKOL ve Egzersiz Danışmanlar Platformu(EGDAP)
  • Showtime
    Matrix Cardio Challenge
    Tarih - Saat
    15 Eylül 2017 - 15:30 - 15:50
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Kenneth Mose ve Team Matrix
    Düzenleyen
    Ender Spor
  • Showtime
    Bosu
    Tarih - Saat
    15 Eylül 2017 - 16:00 - 16:30
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Murat BİÇER
    Düzenleyen
    Finspor
  • Workshop
    Animal Flow®
    Tarih - Saat
    15 Eylül 2017 - 16:30 - 17:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Mine MELEK&Can TUNCER
  • Seminer
    EMS Nedir? Fonksiyonel Antrenmanlardan Farkı Nedir?
    Tarih - Saat
    15 Eylül 2017 - 17:30 - 18:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Soner CALAYOĞLU
    Düzenleyen
    Miha Body Tec
  • Showtime
    Zumba Turkish Delight
    Tarih - Saat
    15 Eylül 2017 - 18:00 - 18:30
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Didem ZEYBEK
  • Workshop
    Stott Pilates
    Tarih - Saat
    16 Eylül 2017 - 10:30 - 11:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Canan TEKİNEL ve Ekibi
    Düzenleyen
    Finspor
  • Showtime
    Matrix Cardio Challenge
    Tarih - Saat
    16 Eylül 2017 - 11:30 - 11:50
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Kenneth Mose ve Team Matrix
    Düzenleyen
    Ender Spor
  • Seminer
    Zihinsel Dayanıklılık
    Tarih - Saat
    16 Eylül 2017 - 11:30 - 12:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Veysel KÜÇÜK
    Düzenleyen
    Egezersiz ve Spor Psikoloji Derneği
  • Showtime
    Zumba Turkish Delight
    Tarih - Saat
    16 Eylül 2017 - 12.00 - 12:30
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Didem ZEYBEK
  • Workshop
    Fonksiyonel Kuvvet Uygulamaları
    Tarih - Saat
    16 Eylül 2017 - 12:30 - 13:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Emrah SİRKECİOĞLU
    Düzenleyen
    Ayşegül GEZİKOL ve Egzersiz Danışmanlar Platformu(EGDAP)
  • Showtime
    Freestyle Futbol Gösterisi
    Tarih - Saat
    16 Eylül 2017 - 12:30 - 12:50
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Faruk AKTAŞ-Furkan DOĞAN
  • Showtime
    Jumping Fitness
    Tarih - Saat
    16 Eylül 2017 - 13:00 - 13:30
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Berhan Çetinkaya-Master; Müge Kısaalioğlu-Instructor; İrina chernova Gençeroğlu-Instructor; Efe Çelebi- Instructor; Şenol Yakupoglu- Instructor; Emine Yıkar- Instructor
    Düzenleyen
    Jumping Fitness Turkey
  • Showtime
    Freestyle Futbol Gösterisi
    Tarih - Saat
    16 Eylül 2017 - 13:30 - 13:50
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Faruk AKTAŞ- Furkan DOĞAN
  • Seminer
    Türkiye'de Fitness Merkezleri'nin İnsan Sağlığı'na ve Sosyal Yaşama Katkısı
    Tarih - Saat
    16 Eylül 2017 - 13:30 - 14:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Kenan TOPUZ
    Düzenleyen
    Türkiye Vücut Geliştirme ve Bilek Güreşi Federasyonu
  • Showtime
    Jumping Fitness
    Tarih - Saat
    16 Eylül 2017 - 14:30 - 14:50
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Berhan Çetinkaya-Master; Müge Kısaalioğlu-Instructor; İrina chernova Gençeroğlu-Instructor; Efe Çelebi- Instructor; Şenol Yakupoglu- Instructor; Emine Yıkar- Instructor
    Düzenleyen
    Jumping Fitness Turkey
  • Workshop
    Stott Pilates
    Tarih - Saat
    16 Eylül 2017 - 14:30 - 15:50
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Canan TEKİNEL ve Ekibi
    Düzenleyen
    Finspor
  • Showtime
    Step
    Tarih - Saat
    16 Eylül 2017 - 15:00 - 15:30
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Jesus Manuel Ilvarez
    Düzenleyen
    Finspor
  • Seminer
    Doğru Bilinen Fitness Yanlışları
    Tarih - Saat
    16 Eylül 2017 - 15:30 - 16:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Serkan YİMSEL
    Düzenleyen
    Ayşegül GEZİKOL ve Egzersiz Danışmanlar Platformu(EGDAP)
  • Party
    Zumba Mega Masterclass
    Tarih - Saat
    16 Eylül 2017 - 16:00 - 19:00
    Salon
    Main Stage
    Düzenleyen
    Didem ZEYBEK
  • Seminer
    "Atın Üzerinizdeki Şu Tutkalı" Özgüven
    Tarih - Saat
    16 Eylül 2017 - 16:30 - 17:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Cengiz ÜZÜN
  • Seminer
    EMS Nedir? Fonksiyonel Antrenmanlardan Farkı Nedir?
    Tarih - Saat
    16 Eylül 2017 - 17:30 - 18:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Soner CALAYOĞLU
    Düzenleyen
    Miha Body Tec
  • Workshop
    Balanced Body Barre®
    Tarih - Saat
    16 Eylül 2017 - 18:30 - 19:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Doğa ALTINTAÇ
  • Showtime
    Semih Saygıner Şovu
    Tarih - Saat
    17 Eylül 2017 - 10:00 - 20:00
    Salon
    3.Salon
    Düzenleyen
    Türkiye Bilardo Federasyonu
  • Showtime
    Animal Flow®
    Tarih - Saat
    17 Eylül 2017 - 10:30 - 11:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Mine MELEK&Can TUNCER
  • Showtime
    Jumping Fitness
    Tarih - Saat
    17 Eylül 2017 - 11:00 - 11:30
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Berhan Çetinkaya-Master; Müge Kısaalioğlu-Instructor; İrina chernova Gençeroğlu-Instructor; Efe Çelebi- Instructor; Şenol Yakupoglu- Instructor; Emine Yıkar- Instructor
    Düzenleyen
    Jumping Fitness Turkey
  • Showtime
    Matrix Cardio Challenge
    Tarih - Saat
    17 Eylül 2017 - 11:30 - 11:50
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Kenneth Mose ve Team Matrix
    Düzenleyen
    Ender Spor
  • Workshop
    Koşu Etkinliği / Polar Nabız
    Tarih - Saat
    17 Eylül 2017 - 11:30 - 12:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Can ÜSTÜNDAĞ
    Düzenleyen
    Finspor
  • Showtime
    Zumba Turkish Delight
    Tarih - Saat
    17 Eylül 2017 - 12:00 - 12:30
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Didem ZEYBEK
  • Seminer
    Doğada Liderlik Okulu Kampçılık Eğitimi ve Söyleşisi
    Tarih - Saat
    17 Eylül 2017 - 12:30 - 13:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Serhat AKBEL
    Düzenleyen
    Nasuh Mahruki Doğada Liderlik Okulu
  • Showtime
    Taekvando Gösterisi
    Tarih - Saat
    17 Eylül 2017 - 12:30 - 12:50
    Salon
    Main Stage
    Düzenleyen
    Bahri TANRIKULU Spor Kulubü
  • Showtime
    Amy Bootcamp
    Tarih - Saat
    17 Eylül 2017 - 13:00 - 13:30
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Emre YILMAZSOY
    Düzenleyen
    Tadı Fit
  • Showtime
    Freestyle Futbol Gösterisi
    Tarih - Saat
    17 Eylül 2017 - 13:30 - 13:50
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Faruk AKTAŞ- Furkan DOĞAN
  • Seminer
    Sağlık Kulübü Üyelerinden Geri Bildirim İstemek için Dört Yöntem
    Tarih - Saat
    17 Eylül 2017 - 13:30 - 14:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Adnan KABASAKAL
    Düzenleyen
    Türkiye Vücut Geliştirme ve Bilek Güreşi Federasyonu
  • Showtime
    Bosu /SKLZ/ Egzersiz Tekerliği
    Tarih - Saat
    17 Eylül 2017 - 14:30 - 15:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Can ÜSTÜNDAĞ
    Düzenleyen
    Finspor
  • Showtime
    Step
    Tarih - Saat
    17 Eylül 2017 - 15:00 - 15:30
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Jesus Manuel Ilvarez
    Düzenleyen
    Finspor
  • Seminer
    Ölçüm mü? Gözlem mi?
    Tarih - Saat
    17 Eylül 2017 - 15:30 - 16:00
    Salon
    Stage 12
    Yöneten
    Emrah SİRKECİOĞLU
    Düzenleyen
    Ayşegül GEZİKOL ve Egzersiz Danışmanlar Platformu(EGDAP)
  • Showtime
    Freestyle Futbol Gösterisi
    Tarih - Saat
    17 Eylül 2017 - 15:30 - 15:50
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Faruk AKTAŞ-Furkan DOĞAN
  • Showtime
    Taekvando Gösterisi
    Tarih - Saat
    17 Eylül 2017 - 16:30 - 16:50
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Bahri TANRIKULU
    Düzenleyen
    Bahri TANRIKULU Spor Kulubü
  • Showtime
    Zumba Turkish Delight
    Tarih - Saat
    17 Eylül 2017 - 17:00 - 17:30
    Salon
    Main Stage
    Yöneten
    Didem ZEYBEK