Spor ve Aktif Yaşam Fuarı Tüyap'ta...

TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ, İSTANBUL
Spor ve Aktif Yaşam Fuarı ile on binlerce ziyaretçi tek çatı altında toplanacak.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş,  tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece-İstanbul’da 14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan ve federasyonlar ile spor kulüplerinin de çeşitli aktivitelerle yer alacağı Fuarda aktif yaşam  & wellness, fitness ekipmanları, kondüsyon aletleri, topla oynanan takım sporları, ındoor sporlar, su sporları, outdoor  ve doğa sporları, spor ekipmanları, spor tesisleri ihtiyaçları, spor giyimi ve modası, beslenme, gıda takviyeleri , sporcu sağlığı ve ürünleri tek çatı altında sergilenecektir. 
Spor sektöründeki tüm teknolojik yeniliklerin ve gelişmelerin aynı çatı altında sergileneceği fuar,  spor sektörü ekonomisi açısından büyük bir önem taşımaktadır. Spor ve Aktif Yaşam Fuarı kapsamında Dış Ticaret Müsteşarlığı aracılığı ile Fuarı ziyaret edecek özel alım gruplarının yanı sıra Balkanlar, Orta Asya Cumhuriyetleri ve Avrupa’dan ve yurt içinden on binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapacaktır. Ayrıca söz konusu fuar ile eş zamanlı ‘’Avrasya Bisiklet Fuarı’’ ve ‘’Boat İstanbul’’ fuarları da diğer salonlarda ziyaretçilerimizin beğenisine sunulacaktır.
14 - 16 Nisan 2016 tarihleri arasında 10:00 - 19:00 saatlerinde,  17 Nisan günü ise saat 18:00’e kadar ziyarete açık olacak Fuarla ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek için www.sporveaktifyasamfuari.com adresini ziyaret edebilir veya bizlerle temas kurabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Proje Pazarlama Yöneticisi - Burak Gürses TEL: 0212 867 1296
Proje Pazarlama Uzmanları - Ece Çağlar - Caner Buyru TEL: 0212 867 1225 - 1223

ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN