Büyük Şampiyona Tüyap'ta!

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, ilklere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Dünyanın en ünlü fitness starlarının ağırlanacağı fuarda,  erkek sporcular 36 farklı sıklette, kadın sporcular 15 farklı sıklette Türkiye Vücut Geliştirme Müsabakası için podyuma çıkacak.

 
Spor dünyasının ilk ve tek fuarı olan ‘Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’ için hazırlıklarına hızla devam eden TÜYAP, şampiyon sporcuların büyük karşılaşmasına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
 
200’ün üzerinde firma ve spor kulüplerinin katılımının yanı sıra özel spor etkinliklerine de ev sahipliği yapacak olan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, 4 Mayıs 2016'da İspanya'nın Santa Susanna şehrinde gerçekleşecek Avrupa Şampiyonası'nda yer almak için ter dökecek sporcuların mücadelesine tanık olmaya hazırlanıyor.
 
14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek fuar kapsamında erkek sporcular; vücut geliştirme, klasik vücut geliştirme, fizik ve fitness disiplinlerinde olmak üzere 36 farklı sıklette yarışırken kadın sporcular; fizik, body fitness, fitness ve bikini fitness disiplinlerinde 15 farklı sıklette podyuma çıkacak.
 
Dünyaca ünlü fitness fenomenleri de İstanbul'da
Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, Türkiye'nin en iyilerinin belli olacağı şampiyona kapsamında dünyanın en ünlü fitness starlarını da ağırlayacak. Dünyanın en popüler fitness idollerinin evi olarak bilinen ve başkanlığını  Mr.Olympia sporcusu Paul Dillet'in yaptığı World Beauty Fitness and Fashion Inc. (WBFF) Şampiyonları, İstanbul'daki organizasyonu takip ederek hayranlarıyla ve sporcularla bir araya gelecek.
 
Andreia Brazier TÜYAP'ta sevenleriyle buluşuyor
Ayrıca sosyal medyanın fenomen isimlerinden Andreia Brazier, Williams Falade, Wole Adesemoye, Amr Hussein, Kitti Savai ve Julia Stecher’de Türkiye Şampiyonası'nı yakından takip etmek için 14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşecek Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’na renk katacak.
 
 
Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından Türkiye Vücut Geliştirme Müsabakası’nın gerçekleştirileceği Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda müsabakalar 14-16 Nisan 2016 tarihleri arasında saat 10.00 ile 19.00 arasında, 17 Nisan Pazar günü ise 10.00 ile 18.00 saatleri arasında düzenlenecek.
 
NOT: Detaylı bilgi ve fuar etkinlik alış planı için www.sporveaktifyasamfuari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
Ayrıntılı Bilgi ve İletişim İçin;
 
Gizem Öktem
Marka Yönetmeni
Açıklama: Açıklama: Açıklama: Açıklama: Açıklama: BW logo imza
Adres: Lamartin Caddesi 9/3 Beyoğlu
Tel: 0212 465 14 40
Skype: gizem.brandworks
Gsm: 0534 030 27 74
http://www.brandworks.com.tr
 
 
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN