Spor ve Aktif Yaşam Fuarı Tüyap'ta...

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş,  tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece-İstanbul’da 14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek...

Sporun EN’leri de Spor ve Aktif Yaşam Fuarı kapsamında TÜYAP’ta

14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşecek Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, sporun duayenlerine de kapılarını açıyor.  Fuar, Neslihan Yavuzcan, Serkan Yimsel, Mert Güner, Işık Akgöl, Murat Şinikçi, Namık Ekin, Cengiz Üzün, Barış Çunguroğlu ve Didem Zeybek gibi spor dünyasının ünlü isimlerini 4 gün boyunca ağırlayacak.

Tüyap Bir İlke İmza Attı! Sporun Kalbi Tüyap'ta attı!

Sektörün önemli markalarını, sporseverleri ve sağlıklı yaşama önem verenleri bir araya getirmek için yola çıkan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı,                14-17 Nisan tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. 61.835 spor, bisiklet ve deniz tutkununu bir araya getiren Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, Boat İstanbul ve Avrasya Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı katılımcılardan tam not aldı.

Son Gün! Türkiye’nin ilk Spor ve Aktif Yaşam Fuarı için Geri Sayım Başladı

Sektörün önemli markalarını, sporseverleri ve sağlıklı yaşama önem verenleri bir araya getirmek için yola çıkan ‘Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’,  14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında TÜYAP’ta spor tutkunlarını bekliyor.  Spor sektörünün ilk ve tek fuarı Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’, TÜYAP tarafından Avrasya Bisiklet Fuarı ve Boat İstanbul Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenleniyor.

Spor Her Yerde, Şimdi Tüyap’ta!

Türkiye’nin ilk Spor ve Aktif Yaşam Fuarı Nisan ayında TÜYAP’ta!

Spor ve Aktif Yaşam Fuarı Federasyonların Etkinliklerine de Ev Sahipliği Yapıyor

14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşecek Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, federasyonların etkinliklerine de kapılarını açıyor. Türkiye Basketbol Federasyonu ve Türkiye Cimnastik Federasyonu etkinliklerine sahne olacak fuar, tüm spor tutkunlarına görsel bir şölen armağan ediyor.

 

Büyük Şampiyona Tüyap'ta!

Avrupa Vücut Geliştirme Şampiyonası'nda ter dökecek sporcular TÜYAP'ta podyuma çıkıyor