Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, Yaklaşık 68 Bin Ziyaretçiye Ev Sahipliği Yaptı

93 farklı markayı bünyesinde barındıran 133 firma ve firma temsilcisi,Spor ve Aktif Yaşam Fuarı ziyaretçileriyle bir araya geldi.

Beşiktaşlı Futbolcular Dusko Tosic ve Fatih Aksoy, Spor ve Aktif Yaşam Fuarı'nı ziyaret etti

Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nın son gününe dünya şampiyonu Milli bilardocu Semih Saygıner’in gösterisi damga vuracak 

Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, Spor ve Sağlıklı Yaşam Tutkunlarını Ağırlamaya Başladı

Türkiye’nin lider fuar şirketi TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından spor endüstrisinin büyümesini sağlamak misyonu ve “Sınırları Zorluyoruz” mottosuyla gerçekleştirilen Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, 14 Eylül Perşembe günü düzenlenen Açılış Töreni’yle ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Atletizm’den Bilardo’ya, Masa Tenisi’nden Futbol Tenisi’ne Zumba’dan Step’e, Aerobic’ten Pilates’e dört günde doksanın üzerinde etkinliğin yapılacağı fuarın Açılış Töreni’ne ise spor dünyasının önemli isimleri katıldı. Ziyaretçilerini 17 Eylül Pazar akşamına kadar ağırlamaya devam edecek olan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’yla ilgili görüşlerini dile getiren TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, ziyaretçilerin ilk günden fuara gösterdikleri ilgiden çok mutlu olduklarını belirtti. Ersözlü, dört gün boyunca 100 binden fazla ziyaretçinin Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’na gelmesini beklediklerini de ifade etti. 

Beşiktaşlı Futbolcular, Spor ve Aktif Yaşam Fuarı'nı ziyaret edecek

Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, 16 Eylül Cumartesi günü çok özel konuklara ev sahipliği yapacak. Beşiktaşlı sürpriz futbolcular, Beşiktaş’ın supplementsponsoruHardlineeşliğindeTÜYAP Büyükçekmece – İstanbul’a gelerek fuar ziyaretçileriyle bir araya gelecek. Futbolcular, Hardline’ın standında da vakit geçirecek. Fuarın üçüncü gününde aynı zamanda Bayanlar 3 Bant ve Bayanlar Pool (Amerikan) Bilardo Turnuvası, Marmara Kulüpler Kick Boks Turnuvası ve Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri de devam edecek. Atletizm’denBilardo’ya, Masa Tenisi’nden Futbol Tenisi’neZumba’dan Step’e, Aerobic’tenPilates’e dört günde doksanın üzerinde etkinliğin yapılacağı Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nın kapıları, 17 Eylül Pazar akşamına kadar açık olacak. 

Türk Sporu, Spor ve Aktif Yaşam Fuarı'nda Buluşacak

Ziyaretçilerine dört gün boyunca spor dolu günler yaşatacak Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, çok önemli spor adamlarına da ev sahipliği yapacak. 400 metre engelli Dünya ikincisi Yasmani Copello Escobar, dünya şampiyonu Milli bilardocu Semih Saygıner, Avrupa Şampiyonu Milli Kürekçiler Mert Kaan Kartal ve Fatih Ünsal etkinlik sırasında sporseverlerle birlikte vakit geçirecek. Turnuvanın açılış gününde Bahadır İşseven, Nesrin İşseven ve AKUT sporcuları TÜYAP’taki organizasyona Silivri’den koşarak gelecekler. Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda federasyonlar ve spor kulüpleri de çeşitli aktiviteler düzenleyecek. Ayrıca spor dünyasının duayen isimleri Namık Ekin ve Özer Baysaling de Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda olacak. 

Spor ve Aktif Yaşam Fuarı Spor Tutkunlarını TÜYAP'da Spor Yapmaya Davet Ediyor

Atletizm’denBilardo’ya, Masa Tenisi’nden Futbol Tenisi’neZumba’dan Step’e, Aerobic’ten Pilates’e Dört Günde Doksanın Üzerinde Etkinlik, Spor Markaları, Federasyonlar, Ünlü Sporcular ve Spor Adamları, Sporseverlerle Buluşacak. 

Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, Spor Endüstrisinin Büyümesini Sağlayacak

Türkiye’nin lider fuar şirketi TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından 14-17Eylültarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece-İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, spor endüstrisinin büyümesini sağlayacak. Federasyonlardan spora yatırım yapan markalara, fitness merkezlerinden ünlü sporculara kadar spor ailesinin tüm paydaşlarının yer alacağı fuarı,yaklaşık 100 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda federasyonlar ile spor kulüpleri çeşitli aktiviteler düzenlerkendünya şampiyonu bilardocu Semih Saygıner de çok özel bir bilardo gösterisi gerçekleştirecek. Etkinlik kapsamında ayrıca 16. Dünya Atletizm Şampiyonası’nda madalya kazanan atletlerin katılacağı İmza Günü,Bayanlar 3 Bant ve Bayanlar Pool (Amerikan) Bilardo Turnuvası, Marmara Kulüpler Kick Boks Turnuvasıve Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri dedüzenlenecek. 

Uzun ve sağlıklı yaşamın sırrı Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda… Sporseverler Eylül’de Tüyap’da buluşuyor

Sektörün önemli markaları, sporseverler ve sağlıklı yaşama önem verenler, 14-17 Eylül 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ‘Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda buluşuyor. 

Son Gün! Türkiye’nin ilk Spor ve Aktif Yaşam Fuarı için Geri Sayım Başladı

Sektörün önemli markalarını, sporseverleri ve sağlıklı yaşama önem verenleri bir araya getirmek için yola çıkan ‘Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’,  14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında TÜYAP’ta spor tutkunlarını bekliyor.  Spor sektörünün ilk ve tek fuarı Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’, TÜYAP tarafından Avrasya Bisiklet Fuarı ve Boat İstanbul Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenleniyor.

Büyük Şampiyona Tüyap'ta!

Avrupa Vücut Geliştirme Şampiyonası'nda ter dökecek sporcular TÜYAP'ta podyuma çıkıyor

Tüyap Bir İlke İmza Attı! Sporun Kalbi Tüyap'ta attı!

Sektörün önemli markalarını, sporseverleri ve sağlıklı yaşama önem verenleri bir araya getirmek için yola çıkan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı,                14-17 Nisan tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. 61.835 spor, bisiklet ve deniz tutkununu bir araya getiren Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, Boat İstanbul ve Avrasya Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı katılımcılardan tam not aldı.

Spor ve Aktif Yaşam Fuarı Federasyonların Etkinliklerine de Ev Sahipliği Yapıyor

14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşecek Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, federasyonların etkinliklerine de kapılarını açıyor. Türkiye Basketbol Federasyonu ve Türkiye Cimnastik Federasyonu etkinliklerine sahne olacak fuar, tüm spor tutkunlarına görsel bir şölen armağan ediyor.

 

Sporun EN’leri de Spor ve Aktif Yaşam Fuarı kapsamında TÜYAP’ta

14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşecek Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, sporun duayenlerine de kapılarını açıyor.  Fuar, Neslihan Yavuzcan, Serkan Yimsel, Mert Güner, Işık Akgöl, Murat Şinikçi, Namık Ekin, Cengiz Üzün, Barış Çunguroğlu ve Didem Zeybek gibi spor dünyasının ünlü isimlerini 4 gün boyunca ağırlayacak.

Spor ve Aktif Yaşam Fuarı Tüyap'ta...

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş,  tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece-İstanbul’da 14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek...

Spor Her Yerde, Şimdi Tüyap’ta!

Türkiye’nin ilk Spor ve Aktif Yaşam Fuarı Nisan ayında TÜYAP’ta!